• Detail firmy

KAISER DATA s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme a realizujeme komplexní řešení podnikových ERP informačních systémů, CRM, řízení výroby a další software pro firemní administrativní agendy. Provádíme instalace bezdrátových mikrovlnných datových a telekomunikačních spojů a připojení.

Adresa

Kočí 11
538 61 Kočí

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45535981
DIČ:  CZ45535981
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  75000000

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 638 531
Telefon: +420 469 638 530
Fax: +420 469 638 534
E-mail: kaiser@kaiser.cz
WWW: www.kaiser.cz

Kontaktní osoba

ing Ivan Pazderský - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.