• Detail firmy

JOYCE ČR s.r.o.

Základní popis

Firma se od svého založení specializuje na dodávky koncových zařízení a služeb pro přístup k Internetu a k podnikovým aplikacím. Firma zajišťuje pro své zákazníky i komplexní řešení telefonie, bezpečnosti a přístupu k internetu.

Adresa

Venhudova 6
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25317571

Výrobky, činnosti

Systém komunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 539 088 010
Fax: +420 539 088 000
E-mail: joyce@joyce.cz
WWW: www.joyce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Jarošík - Jednatel

Telefon: +420 603 429 449
E-mail: petr.jarosik@joyce.cz

Hana Jarošíková - Jednatel

Telefon: 539 088 033
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.