• Detail firmy

GRAPHIC PRODUCTS s.r.o.

Základní popis

Prostředky pro komunikaci mezi obsluhou a strojem (operátorské panely, tlačítka a ovládače, signální světelné zdroje, dotykové obrazovky) Prodejce dotykových senzorů pro monitory a displeje.

Adresa

nám. Hrdinů 6/1034
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48112909
DIČ:  004-48112909

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Velkoobchod s výpočetní technikou pro průmyslové aplikace

Kontaktní údaje

Telefon: 272 760 365
Telefon: +420 241 406 400
E-mail: info@power.cz
WWW: www.power.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Páv - Jednatel

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.