• Detail firmy

GRAPHIC PRODUCTS s.r.o.

Základní popis

Prostředky pro komunikaci mezi obsluhou a strojem (operátorské panely, tlačítka a ovládače, signální světelné zdroje, dotykové obrazovky) Prodejce dotykových senzorů pro monitory a displeje.

Adresa

nám. Hrdinů 6/1034
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48112909
DIČ:  004-48112909

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Velkoobchod s výpočetní technikou pro průmyslové aplikace

Kontaktní údaje

Telefon: 272 760 365
Telefon: +420 241 406 400
E-mail: info@power.cz
WWW: www.power.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Páv - Jednatel

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.