• Detail firmy

GEPRO spol. s.r.o.

Adresa

Štefánikova 52
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44851529

Výrobky, činnosti

Autorské systémy (Software)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 313 329
Fax: +420 257 313 330
E-mail: gepro@gepro.anet.cz
WWW: www.gepro.cz

Kontaktní osoba

Zdenek Hofmann - Jednatel

Zdeňka Poláčková - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu