• Detail firmy

MIROSLAV DURLÍN - KOVOVÝROBA

Základní popis

Finační poradenství pro společnost Kapitol. Nabídka soustružnických, frézařských a zámečnických prací. Provádíme úklid bytů a kanceláří.

Adresa

Mlýnská 95
417 04 Hrob

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13327127
DIČ:  CZ5505180604
Rok založení:  1990
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Broušení nástrojů, ostření nástrojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 745 226
Mobil: +420 602 182 979
Fax: +420 417 745 226
E-mail: kovodurlin@kovodurlin.cz
E-mail: durlin.m@kapitol.cz
WWW: www.kovodurlin.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Durlín - Majitel

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.