• Detail firmy

CSmap s.r.o.

Základní popis

Nabízíme digitální mapové podklady a software. Prodáváme vektorové i rastrové mapy. Zabýváme se řešením mapových podkladů pro geografickou analýzu a v

Adresa

Hybešova 310/65
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63490871
DIČ:  CZ63490871
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 245 896
Fax: +420 543 246 361
E-mail: info@csmap.cz
E-mail: csmap@sky.cz
WWW: www.csmap.cz
WWW: www.mapinfo.com

Kontaktní osoba

Ing. Gertruda Altmannová - Jednatel

Další firmy v oboru

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.