• Detail firmy

Sysklass CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dodávky specializovaného softwaru pro oblast strojařské a nábytkářské výroby se zaměřením na předvýrobní etapy procesu.

Adresa

Horní náměstí 441
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25160621
DIČ:  CZ25160621
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Technická příprava výroby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 532 811
Telefon: +420 565 532 810
E-mail: info@sysklass.cz
WWW: www.sysklass.cz

Kontaktní osoba

Petr Slavík - Obchodní ředitel

Martin Frei - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.