• Detail firmy

POPROKAN PAPÍR s.r.o.

Základní popis

V roce 1997 byla v Lounech, kde je sídlo firmy, dokončena a slavnostně otevřena nová skladovací hala o rozloze 2000 m2. Spolu s pobočkami v Plzni, Sokolově a Ústí nad Labem zásobuje velkou část republiky, ale hlavní zaměření je na severozápadní Čechy

Adresa

Václava Majera 2669
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25225014
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Školní potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 652 191
Fax: +420 415 653 636
E-mail: blahovics@poprokan.cz
WWW: ww.poprokan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Blahovics - Jednatel

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.