• Detail firmy

ŽÁROHMOTY, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba netvarových žárovzdorných materiálů, malt, dusacích či plastických hmot a žárobetonů. Nabídka poradenství a technického dozoru.

Adresa

Keramická 214
330 11 Třemošná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25238795
DIČ:  CZ25238795
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  45

Výrobky, činnosti

Žárobetony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 953 561
Telefon: +420 377 953 560
E-mail: zarohmoty@zarohmoty.cz
WWW: www.zarohmoty.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohuslav Korsa, CSc. - Jednatel

Ing. Lukáš Korsa - Ředitel

Mobil: +420 603 788 208

Ing. ZDENĚK KUČERA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.