• Detail firmy

ALPAMARE CZ s.r.o.

Základní popis

Firma Alpamare cz spol. s r.o. se zabývá sanací kanalizací, což zahrnuje služby od výškových regulací kanalizačních poklopů a dešťových vpustí přes sanaci kanalizačních objektů.

Adresa

Brandtova 3275/30
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25412825
DIČ:  CZ25412825
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Asfaltový recyklátor

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 214 742
Mobil: +420 608 165 661
Fax: +420 475 214 742
E-mail: alpamarecz@seznam.cz
WWW: www.alpamarecz.cz

Kontaktní osoba

Dana Velíková

Ing. Libor Velík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.