• Detail firmy

BAYERS spol. s r. o.

Adresa

Tichá 485
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47546697

Výrobky, činnosti

Záclony a závěsy

Kontaktní údaje

E-mail: baypetun@pbm.czn.cz
WWW: www.pb.cz/bayers

Zařazení v katalogu

Pobočky

BAYERS s.r.o. - BYTOVÝ TEXTIL
Žižkova 152
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.