• Detail firmy

STS OLBRAMOVICE, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme krmné míchací a nastýlací vozy. Dále vyrábíme hydraulické lopaty a šnekové dopravníky. Opravujeme chladicí a dojicí techniku. Vyrábíme ocelové konstrukce. Zpracování plechů na vysekávacím a ohraňovacím lisu. Prášková lakovna.

Adresa

Olbramovice 16
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46352864

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 812 051
Fax: +420 317 812 678
E-mail: info@stsolbramovice.cz
WWW: www.stsolbramovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Hlaváček - Jednatel

Vladimír Jehlička - Jednatel

Ing. Josef Šupka - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.