• Detail firmy

KEY NONSTOP s.r. o.

Základní popis

Zámečnictví Praha a okolí nonstop. Rychlý dojezd. Otevírání zámků, aut, bytů, trezorů. Opravy, montáže, výměny, servis. Prodej: klíče, zámky, bezpečnostní kování, vložky, kování na dveře, domovní čísla, trezory, zavírače, pokladničky.

Adresa

Dukelských hrdinů 4
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44269391

Výrobky, činnosti

Trezory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 731 921
Telefon: +420 266 710 598
Mobil: +420 602 202 470
Fax: +420 272 731 922
E-mail: keynonstop@quick.cz

Kontaktní osoba

Kopecký - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.