• Detail firmy

OTASS s.r.o.

Základní popis

Dočasně k vám přidělíme nebo zprostředkujeme odborně zdatné profesní pracovníky pro jakoukoliv výrobu.Specializujeme se na strojírenské profese,ale máme i dostatek pracovníků s kvalifikací pro jiné dělnické profese včetně nekvalifikovaných.

Adresa

Hodkovická 52
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14866331

Výrobky, činnosti

Zprostředkování pracovníků

Obsluha výrobních strojů a linek,Svářeči s úředními zkouškami,Zámečníci,Skladníci

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 134 409
Mobil: +420 606 605 957
Fax: +420 482 736 109
E-mail: info@otass.cz
WWW: www.otass.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Černý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

MAGION-TÁBOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti personalistiky. Nabízíme správu zaměstnanců, školení, vzdělávání, zdravotní prohlídky, mzdovou agendu apod. Součástí našich služeb je dodání software, včetně zajištění uživatelské podpory. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti.