• Detail firmy

B.R.M. CAMION s.r.o.

Základní popis

Náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy - Náhradní díly pro přívěsy a návěsy - Dopravní návěsy a přívěsy - Kamiony - Prodej pneumatik, protektorů a náhradních dílů - Obchody - prodej

Adresa

Pláničkova 215/12
711 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62300016

Výrobky, činnosti

Kamiony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 245 602
Telefon: +420 596 245 601
Mobil: +420 737 238 913
WWW: www.volny.cz/brm

Kontaktní osoba

Jiří Roskošný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.