• Detail firmy

SAKOL - EKOTECHNOLOGIE s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby z oblastí geologie, hydrogeologie, sanace ekologických zátěží a sanační technologie.

Adresa

Baarova 5/123
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00675318
DIČ:  CZ00675318
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Geologie

- sanace a dekontaminace vod a půdy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 912 747
Mobil: +420 777 727 200
Fax: +420 244 912 998
E-mail: sakol@sakol.cz
WWW: www.sakol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Střemcha - Jednatel

Další firmy v oboru

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.