• Detail firmy

AmiCom Teplice s.r.o.

Základní popis

Dodávky pobočkových telefonních ústředen na klíč, poskytování telekomunikačních služeb. Výstavba radiových spojů. Prodej telekomunikační techniky.

Adresa

Revoluční 666
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61325546
DIČ:  CZ61325546
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Montáže telekomunikačních zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 554 011
Mobil: +420 606 623 550
Fax: +420 417 564 437
E-mail: stanislav.weiger@amicom.cz
E-mail: amicom@amicom.cz
WWW: www.amicom.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Veigert - Majitel

David Veigert - Majitel

Dawiel Hulínová

Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.