• Detail firmy

ELEKTRO - VIOLA

Adresa

Luženská 2610
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47021993

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 517 508
Mobil: 777 325 368
Fax: +420 313 511 342
E-mail: rudolf.kulhanek@viola.cz
E-mail: info@viola.cz
WWW: www.viola.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Kulhánek - Jednatel

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

SAFIBRA s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej produktů a ucelených řešení na bázi fotoniky, optiky a vláknové optiky. Zastupujeme renomované světové výrobce z výše uvedených oblastí. Navrhujeme zákazníkům optimální řešení dle jejich potřeb, zajišťujeme předprodejní, záruční a pozáruční servis a poskytujeme návrhy řešení a vývoj optických měřících systémů dle individuálních požadavků zákazníků.