• Detail firmy

TESPRA Hodonín s.r.o.

Adresa

Velkomoravská 91
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25512251
DIČ:  CZ25512251
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  80

Výrobky, činnosti

Odpadové poradenství a management

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 397 111
Fax: +420 518 397 129
E-mail: info@tespra-hodonin.cz
WWW: www.tespra-hodonin.cz

Kontaktní osoba

Ing. IVO ZBOŘIL - Jednatel

Mobil: +420 725 816 611
Další firmy v oboru

HPM ELEKTRO s.r.o.

Zabýváme se prodejem měřících přístrojů a příslušenství, poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis, u zařízení provádíme pravidelnou údržbu, kalibrace, případně potřebné opravy. Disponujeme také širokým výběrem odborné literatury a příruček potřebných pro správné používání zařízení. Využít můžete také služeb v oblasti kvalifikace, školení nebo příprav na zkoušky.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme komplexní marketingové služby v reklamě. Zaměřujeme se na plánování strategie budování firmy, obchodní značky a obchodního týmu, vytváření kreativní strategie pro firmy, kompletní produkční činnost v reklamě, plánování mediální strategie firmy, tvorbu online prezentace firmy, přípravu a realizace eventů pro firmy a mnoho dalšího. Poskytujeme poradenství v obchodu, marketingu a reklamy.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.