• Detail firmy

PLUTO spol. s r.o.

Základní popis

Technické služby, jeřábnické práce, úklid a údržba veřejných prostranství, kontejnerová doprava, autodoprava, stojní metení a www.a-pluto.cz/kropení komunikací,

Adresa

Novoměstská 960
537 03 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62060881

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 622 918
Mobil: +420 606 602 111
WWW: www.a-pluto.cz/

Kontaktní osoba

Šindler - Majitel

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.