• Detail firmy

AL INTERIÉR

Základní popis

Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně na míru. Dále provádíme dodávku a montáž plovoucích podlah, žaluzií, rolet, garážových vrat a markýz. Provádíme též prosklívání lodžií. Veškerý sortiment dodáváme přesně na míru se záručním i pozáručním servisem.

Adresa

Husova 107
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45847355
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

montujeme vestavěné skříně na míru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 520 643
E-mail: alinterier@alinterier.cz
WWW: www.alinterier.cz

Kontaktní osoba

Aleš Kadeřábek - Majitel

Mobil: +420 608 811 100
Další firmy v oboru

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.