• Detail firmy

DSP Engineering s.r.o.

Základní popis

Dodáváme fekální cisterny a aplikátory kejdy ZUNHAMMER, míchadla a čerpadla kejdy VOGELSANG. Dále hadice z PVC, polyuretanu a gumy včetně příslušenstv

Adresa

Křičenského 3
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45535914
DIČ:  CZ45535914
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Čerpadla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 951 056
Telefon: +420 466 951 178
Mobil: +420 723 293 518
E-mail: dsp.dasice@cmail.cz
WWW: www.dspeng.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pavlík - Jednatel

MUDr. Miloslava Pavlíková - Jednatel

Další firmy v oboru

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobeny s plnou péči a odhodlání. Máme zaměstnanců kvalifikovaných pracovníků, kteří vložili své srdce při výrobě jízdních kol. Máme širokou škálu modelů, barev a designu kola. Zveme vás seznámit s nabídkou.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.