• Detail firmy

OFSET VALEŠ s.r.o.

Základní popis

Filosofií firmy je kompletní zákaznický servis od grafického zpracování zakázky po tisk a knihařské zpracování a to vše pod jednou střechou v nejlepší možné kvalitě.

Adresa

Ruprechtická 138
460 14 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25016296
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Grafické studio a webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 726 800
Mobil: +420 602 419 792
Mobil: +420 602 250 734
Fax: +420 485 120 111
E-mail: info@ofsetvales.cz
WWW: www.ofsetvales.cz

Kontaktní osoba

Lucie Harriesová - Jednatel

Milena Valešová - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.