• Detail firmy

DSV Air & Sea s r.o.

Základní popis

Mezinárodní přeprava, přeprava nadměrných nákladů, námořní i letecká přeprava.

Adresa

Na Maninách 876/6
170 05 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25708767
DIČ:  CZ25708767

Výrobky, činnosti

Přeprava nadměrných nákladů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 091 268
Mobil: +420 604 220 204
E-mail: sea@cz.dsv.com
WWW: dsv.com/cz

Kontaktní osoba

ing. Libor Stuchlík - Jednatel

Petránek

Petránek Jan - Jednatel

Telefon: 604 220 204
E-mail: bratl@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.