• Detail firmy

JAN KŮS - LISEC

Základní popis

Prodej sklářských strojů, zařízení na výrobu izolačních skel, náhradních dílů a servis. Nové a použité stroje. Software. Výhradní zastoupení firmy Lisec Rakousko. Prodej zařízení na výrobu izolačních skel. Nabídka náhradních dílů...

Adresa

Lidická 271
418 01 Bílina

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43266045
DIČ:  CZ5607082206
Rok založení:  1992
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 823 114
Telefon: +420 417 823 635
Fax: +420 417 820 443
E-mail: jan.kus@jan-kus.cz
WWW: www.jan-kus.cz
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.