• Detail firmy

MIKA a. s.

Základní popis

MIKA a.s. vznikla v roce 1992. Od svého začátku se firma věnuje výrobě vlasové kosmetiky a drogistických výrobků. dezinfekční chemie pro potravináře.

Adresa

Skalka 1858
560 02 Česká Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48154890
DIČ:  CZ48154890
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Výroba

- kosmetika (vlasová, dětská) - drogistické výrobky - aviváž - mycí pasty - krémy na ruce - hygienické doplňky - náplňe do zásobníků - tekuté rukavice - osvěžovače vzduchu - prášková dezinfekce - neutralizátory zápachu - čističe odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 508 133
Fax: +420 465 508 137
E-mail: info@mikact.cz
WWW: mikact.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Balharová - Předseda představenstva

Ing. LUBOMÍR BALHAR

Další firmy v oboru

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.