• Detail firmy

KELCOM INTERNATIONAL TEPLICE s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž elektronických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Prodej a montáž systémů pro digitální satelitní a pozemské vysílání. Veškerý sortiment mobilních telefonů,příslušenství včetně servisu.

Adresa

28. října 32
415 00 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47783672
DIČ:  CZ47783672
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Veškerý sortiment mobilní komunikace, GSM,internet

Mobilní telefony, příslušenství, internetová připojení, radiostanice, klasická telekomunikační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 534 433
Mobil: +420 602 562 000
Fax: +420 417 534 443
E-mail: info@kelcomteplice.cz
WWW: www.kelcomteplice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel, st Pešek - Jednatel

Ing. Pavel,ml Pešek - Jednatel

Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.