• Detail firmy

KR PROTECT s.r.o.

Základní popis

Specializuje na detekci hořlavých, výbušných, toxických plynů a par.Nabízíme prodej detektorů, přenosných přístrojů, snímačů, ventilů a ústředen.

Adresa

Xaveriova 1798/12
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60487101
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

detektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 556 657
E-mail: info@krprotect.cz
WWW: www.krprotect.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV KLOUDA - Jednatel

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.