• Detail firmy

SOLDÁN

Základní popis

Energetické poradenství, úspory energií Projektování plynových zařízení Projektování vytápění

Adresa

Křenová 67c
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47943491
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Energetické poradenství, úspory energií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 531 416
Mobil: +420 603 220 054
Fax: +420 543 531 416
E-mail: soldanprojekt@wosa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Soldán - Majitel

Další firmy v oboru

CALIBRO s.r.o.

Nabízíme keramické infrazářiče ELSTEIN, které jsou vhodné především pro průmyslový ohřev. Používají se např. při zpracování plastických hmot, při výrobě infra saunových kabin, v potravinářském průmyslu a podobně. Dlouhá životnost, vysoká účinnost.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.