• Detail firmy

DOPRAVA A MECHANIZACE a.s.

Základní popis

Zajištění vertikální přepravy stavebních materiálů, strojních a zemních prací. Pronájem a opravy stavebních strojů a mechanizmů.

Adresa

Skvrňany 1228
314 60 Plzeň - Zátiší

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45358761
DIČ:  CZ45358761
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  135

Výrobky, činnosti

Betonové směsi

- výroba, přeprava a uložení - čerpadla betonu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 421 842
Mobil: +420 602 116 016
Fax: +420 377 421 835
E-mail: dam.plzen@inplus.cz
WWW: www.damplzen.cz

Kontaktní osoba

Václav Čtvrtník

Ing. Josef Zeman - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Nabízíme nerezové fitinky, hadicové koncovky, nerezové kulové kohouty, klapky, nerezové teploměry, nerezové manometry, nerezové příruby, nerezové rychlospojky, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci U2-lok, CLAMP, ECO šroubení, nerezová šroubení se zářezným prstencem, trubky, objímky, nerezové ventily - uzavírací, zpětné, jehlové.