• Detail firmy

BILLY BARLOW, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti grafiky, logotypů, netradičních dárků, obalového designu a tisku. Provoz fotostudia a realizace www prezentací.

Adresa

Chudobova 43
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25560921
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Reklamní grafika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 212 526
Fax: +420 548 212 527
E-mail: billy.barlow@atlas.cz
Další firmy v oboru

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.