• Detail firmy

Janoušek Zdeněk I.T.J. s.r.o.

Adresa

Přibyslavice 101
675 21 Okříšky

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49976818
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 871 562
Mobil: +420 606 334 978
Fax: +420 568 871 563
E-mail: janousek@autodoprava.com
WWW: www.janousek.autodoprava.com

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Baaijová

Další firmy v oboru

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.