• Detail firmy

NOVOTNÝ MIROSLAV Ing.

Základní popis

Prodej zahradní, dekorativní a dárkové keramiky. Nabízíme nábytek jako jsou kovové židle, stoly, lavice a houpačky nebo vázy a zahradní koule.

Adresa

Žebětínská 876/60
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10544119
DIČ:  291-48121024107

Výrobky, činnosti

Zahradní keramika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 219 475
E-mail: nevolit@alfa-tel.cz
WWW: www.neolit.info
WWW: www.neolit.cz
Další firmy v oboru

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.