• Detail firmy

NOLČ JAROSLAV

Základní popis

Řešíte revizi kotle, ale nevíte na koho se obrátit? Hledáte firmu, která provádí revize, kontroly či tlakovézkoušky domovních plynovodů?

Adresa

Počátecká 10
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16195175

Výrobky, činnosti

Plynové instalace

Řešíte revizi kotle, ale nevíte na koho se obrátit? Hledáte firmu, která provádí revize, kontroly či tlakovézkoušky domovních plynovodů? Obraťte se na specialisty na plynoservis Jaroslava Nolče z Prahy, která zajišťuje plynařské práce od a do z.

Kontaktní údaje

Telefon: +4 202 422 980
Mobil: +420 603 354 142
E-mail: jaroslav.nolc@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Nolč - Majitel

Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.