• Detail firmy

EURO MEDIA DISTRIBUTION s.r.o.

Základní popis

Nabízíme sortiment výpočetní techniky, periferií, spotřebního materiálu, paměťových médií, počítačových doplňků a příslušenství k PC.

Adresa

Pod Vinicí 2028/20 (budova DVAN)
143 01 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48398446
DIČ:  CZ48398446

Výrobky, činnosti

Potřeby pro počítače a EZÚ systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 255 702 814
Fax: +420 255 702 801
E-mail: salescz@euromedia.sk
WWW: www.emdistribution.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Ončová - Jednatel

Ing. Eduard Kvasnica - Majitel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.