• Detail firmy

STAR Comp. spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme: vedení účetnictví a daňové evidence, vedení mzdové agendy a personalistiky a další účetní služby. STAR Comp. spol. s r.o. - Váš partner ve světě účetnictví, mezd a personalistiky. - www.starcomp.eu

Adresa

Jablonecká 333/23a
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25005316
DIČ:  CZ25005316
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní, daňové a mzdové služby

Nabízíme: vedení účetnictví a daňové evidence, vedení mzdové agendy a personalistiky a další účetní služby. - http://www.starcomp.eu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 111 016
E-mail: info@starcomp.eu
WWW: www.starcomp.eu

Kontaktní osoba

Andrea Hradecká - Jednatel

E-mail: info@starcomp.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.