• Detail firmy

Podlahářství - Jindřich Stankev

Základní popis

Podlahy a podhledy: Pokládka parketových podlah Pokládka korku Pokládka plovoucích laminátových podlah a vícevrstvých parket Renovace podlah Dodávky podlahových materiálů a ukončovacích prvků Poskytování konzultačních služeb

Adresa

Nad Lesním divadlem 18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60176059
DIČ:  CZ7507130180
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Pokládka parket

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 830 224
E-mail: j.stankev@seznam.cz
Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.