• Detail firmy

EDWARD - MUSIC EQUIPMENT PRODUCTION

Základní popis

Provádíme kompletní technické zajištění koncertů, kongresů, hudebních festivalů, konferencí a módních přehlídek. Nabízíme ozvučení a osvětlení.

Adresa

Křížova 19
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45693463

Výrobky, činnosti

Tónová studia, hudební produkce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 551 080
Mobil: +420 602 253 883

Kontaktní osoba

Eduard Navrátil - Majitel

Další firmy v oboru

Shootmakers s.r.o.

Zabýváme se natáčením reklam, videoklipů či filmů. Naší specializací je natáčení záběrů z jízdy autem a na auta za jízdy. Disponujeme speciálně upraveným vlekem pro záběry na auto tažené za kamerovým vozem. Jsme schopni vyrábět záběry ze statické kamery a kamery v pohybu.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.