• Detail firmy

Agentura STUDENT s.r.o.

Základní popis

Rychlé zajištění brigádníků na manuální i administrativní práce, flexibilně, i do druhého dne. Úklidové práce, doplňování zboží, práce ve skladu a expedici, na výrobních linkách, rozdávání letáků. Zajistíme asistentky, hostesky, recepce, ochutnávky.

Adresa

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25114841
DIČ:  CZ25114841
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  70

Výrobky, činnosti

Zajištění a vyhledání brigádníků

Dle požadavků zajistíme rychle a levně požadovaný počet brigádníků na provedení objednaných prací v režimu dočasného přidělení (agenturní zaměstnání).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 910 256
Fax: 271 910 257
E-mail: kuchar@student.cz
WWW: http:\\www.student.cz

Kontaktní osoba

Ing. René Kuchár - Jednatel

Telefon: 271 910 256
E-mail: kuchar@student.cz

Jan Zábranský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.