• Detail firmy

PAGINA PŘÍBRAM, s. r. o.

Základní popis

Nabízíme archivační služby pro firemní dokumenty.

Adresa

Dlouhá 141
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49551094

Výrobky, činnosti

Zpracování daňového přiznání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 635 439
Fax: +420 318 635 440
E-mail: info@pagina.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dagmar Sukdoláková - Jednatel

Mobil: +420 602 334 953
Další firmy v oboru

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.