• Detail firmy

TERMONT spol. s r.o.

Základní popis

Firma Termont spol. s r.o. se zabývá projekci, dodávkou a montáží nových, nebo rekonstrukcí stávajících zdrojů tepla, výměníkových stanic, venkovních rozvodů vč. vytápění a větrání objektů.

Adresa

Vlhká 9
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48906123

Výrobky, činnosti

Ústřední topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 241 012
Mobil: +420 603 281 118
E-mail: termont@termont.cz
WWW: www.termont.cz

Kontaktní osoba

Viktor Živný - Jednatel

Viktor Živný - Jednatel

Telefon: +420 603 281 118
Telefon: 545 241 012
E-mail: termont@termont.cz

Jan Kravka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.