• Detail firmy

COMIMPEX - SOFTWARE, spol. s r.o.

Základní popis

Vyvíjíme a prodáváme software.

Adresa

Srbská 53
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46969594
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Telekomunikační zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 213 159
Fax: +420 541 213 159
E-mail: box@comimpex.cz
WWW: www.comimpex.cz
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.