• Detail firmy

OPRAVY STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Adresa

Nesvačilka 85
664 54 Nesvačilka

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45611432
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Opravy a údržba strojů a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 248 404
Fax: +420 544 248 404
E-mail: schovanec@lps.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Fiala - Ředitel

Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.