• Detail firmy

Solarmat

Základní popis

Prodej a montáž solárních zařízení pro ohřev bazénů a přitápění. Zpracování návrhu řešení. Poskytování konzultací a servisu.

Adresa

Krameriova 1087/4
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22988084
DIČ:  CZ440711422
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Solární technologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 213 020
Mobil: +420 777 969 726
E-mail: solarmat@tiscali.cz
WWW: www.solarmat.wz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Knypl - Jednatel

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.