• Detail firmy

KODIAK PRINT s.r.o.

Základní popis

Nabídka komplexních tiskařských služeb.

Adresa

Nábřeží 599
762 20 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60708760

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 688 150
Telefon: +420 577 430 187
Mobil: +420 602 762 251
Fax: +420 577 437 349
E-mail: krahulik@kodiak.cz
WWW: www.kodiak.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Krahulík - Jednatel

Michal Komárek - Jednatel

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

ALIGATOR - Usługi Poligraficzne

INTROLIGATORNIA "Alligator" je skupina nadšenců, která má zkušenosti a velké odhodlání. Zákazníci se mohou spolehnout na nás, za služby na nejvyšší úrovni. Nosíme řadu knihařských služeb, které jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníka: vázání prošití, lepená vazba, lepená vazba PUR, šitá vazba - lepená.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.