• Detail firmy

JaKr s.r.o.

Základní popis

Naše firma Vám může nabídnout ucelený sortiment nástrojů na zpracování kovu. Ceník obsahuje kolem 5000 položek - vrtáky, frézy, výstružníky, záhlubníky, soustružnické nože a sklíčidla, měřidla, závitníky, pilové kotouče, upínací nářadí a další.

Adresa

Cejl 48/50
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25334786
DIČ:  CZ25334786
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Nástroje na obrábění kovů.

Dodáváme nástroje a upínače sloužící k obrábění kovů. Pily, vrtáky, frézy, soustružnické nože, výstružníky, sklíčidla, trny, škrabáky NOGA atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 214 198
Mobil: +420 608 879 061
Fax: +420 545 214 198
E-mail: jakr@jakr-brno.cz
WWW: jakr-brno.cz
WWW: brno-online.cz

Kontaktní osoba

Radek Kreysa - Jednatel

Hana Jánská - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.