• Detail firmy

BEVE, spol. s r.o.

Základní popis

Kurzy rekvalifikační a vzdělávací - BEVE, spol. s r.o. Rekvalifikační kurzy: Základy obsluhy počítače, Základy podnikání, Účetnictví, Skladník, atd.

Adresa

Havlíčkova 7
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46995412

Výrobky, činnosti

Podnikatelské poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 343 256
Telefon: +420 517 347 332
Mobil: +420 603 481 318
Fax: +420 517 347 332
E-mail: beve@beve-rpic.cz
WWW: www.beve-rpic.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Antonín Holubář - Ředitel

Další firmy v oboru

Mgr. Alžběta Jurtíková - INPROCHES Patentová a známková kancelář

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

CONEO s.r.o.

Nabízíme strategický rozvoj managementu, firemní kurzy a tréninky na míru, akreditované personální audity a manažerské programy pro státní správu.