• Detail firmy

GEOPEN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme nivelační přístroje PENTAX, stavební lasery MIKROFYN. Pro geodety a pro účely tvorby GIS jsou připraveny totální stanice PENTAX a sestavy pro měření v satelitních sítích GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS. Zajišťujeme geodetické práce.

Adresa

Husovická 9
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46342745
DIČ:  CZ46342745
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Laserové přístroje a automatizované systémy řízení

Nabizíme široký výběr rotačních, nivelačních, sklonových a potrubních laserů Mikrofyn. Zavádíme systémy pro automatizované řízení zemních strojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 210 121
Mobil: +420 603 411 109
Fax: +420 545 210 120
E-mail: geopen@geopen.cz
WWW: www.geopen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Kašpar - Ředitel

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.