• Detail firmy

Universal Gastro s. r. o.

Základní popis

Nabízíme veškeré gastro zařízení, kuchařské potřeby, řeznické potřeby, vybavení pro velkokuchyně. Výroba a prodej zboží pro gastronomii.

Adresa

Údánky č. 8
571 01 Moravská Třebová 1

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47454962
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 311 882
E-mail: info@aaagastro.cz
E-mail: aaagastro@quick.cz
WWW: www.aaagastro.cz
WWW: www.univerzalgastro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Hana Čepilová - Jednatel

Jiří Čepil - Jednatel

Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.