• Detail firmy

PROPELLER Ing. Vladimír Meidl

Základní popis

Nabídka kovoobráběčských a zámečnických prací. Prodej nástrojů pro obrábění kovů.

Adresa

Čechovická 19
798 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48464848
DIČ:  CZ6204010879
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Zpracování trubek, ohýbání trubek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 362 797
Telefon: +420 582 313 786
Fax: +420 582 313 785
E-mail: pro.peller@worldonline.cz
WWW: www.propeller.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Meidl - Majitel

Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.